مزایای ژل پروفایلو چیست؟

پروفایلو، یکی از جدیدترین نوآوری های حوزه زیبایی و جوانسازی پوست است که چندی پیش وبسایت دانشگاه کوچ ترکیه در آن به نقل از یکی از وبسایت های مشاوره پوست و مو (poostpedia.com) به بررسی آن پرداخته بود.

پروفایلو چیست؟

هیالورونیک اسید ماده ای است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد و اساس تمام فیلرهای تزریقی است. پروفایلو این ماده را به مقدار مشخصی دارد و می تواند کلاژن سازی و تولید الاستین در پوست را تقویت کند و باعث جذب و نگهداری رطوبت در پوست شود. این فیلر برای افراد مسن بسیار گزینه مناسبی است و سبب درخشندگی پوست می شود.

جوانسازی پوست، ارائه روش هایی برای از بین بردن چین و چروک صورت، پر کردن و حجم دهی به صورت، رفع شلی و افتادگی صورت و محو سیاهی ها و لکه های صورت است. در گذشته برای از بوتاکس و فیلرهای هیالورونیک اسید و حتی تزریق چربی برای حجم دهی و رفع چین و چروک صورت استفاده می شد که باعث حساسیت و ایجاد ظاهر مصنوعی در افراد میشد.

تعداد جلسات تزریق پروفایلو معمولا دو جلسه با فاصله یک ماهه است تا بهترین نتیجه از تزریق دریافت شود.

کاربرد ژل پروفایلو

امروزه از پروفایلو، برای موارد زیر استفاده می شود:

  • تزریق به گونه و غبغب و گردن
  • رفع چین و چروک پیشانی و دور چشم
  • رفع سیاهی های دور چشم
  • از بین بردن جای جوش و آکنه
  • فرم دهی به صورت و زاویه دار کردن صورت

مزایای پروفایلو چیست؟

پروفایلو علاوه بر اصلاح طبیعی فرم صورت رطوبت از دست رفته پوست را جبران کرده و باعث شادابی و طراوت پوست نیز می گردد. به طور کلی، توزیع حجم در پوست به وسیله پروفایلو به صورت یکنواخت است و خبری از حجم دهی های غیر طبیعی نیست.

ماندگاری ژل پروفایلو

بهترین نتیجه تزریق پروفایلو، ۱۲ هفته پس از اولین تزریق مشخص می شود و تا ۶ ماه ماندگاری دارد. البته در این روش نیز مانند روش های دیگر ماندگاری عمل به عواملی نظیر سن، سبک زندگی، سوابق بیماری های فرد و عوامل زیست محیطی بستگی زیادی دارد.

تزریق پروفایلو می تواند در ترکیب با روش های دیگر نظیر لیزر اولترا سوند برای زنان و مردان و به عنوان جایگزینی برای بوتاکس استفاده شود. این روش برای افرادی که به انواع ژل ها و بوتاکس حساسیت دارند بهترین کزینه است.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *